32-007 Zabierzów Bocheński

Wola Batorska 597

Tel: (12) 281-63-80

Przedszkole Samorządowe
w Woli Batorskiej

Jesteś tutaj: Start / MISIE

MISIE

Wychowawca: mgr Teresa Kuś
Pomoc: Irena Gałka

Artykuły

Powiększ obraz

Święto Rodziny

,,Misie" przygotowały dla swoich rodziców niespodziankę z okazji ,,Dnia Mamy i Taty". Nauczyły się wierszy, piosenek oraz tańca. przygotowały też dla  najbliższych upominki. W dniu występu, przebrani za różne zwierzątka, przedstawiły przygotowany teatrzyk. Rodzice z dumą spoglądali na swoje pociechy przebrane w kolorowe stroje. Gromkimi brawami nagrodzili talenty aktorskie swoich milusińskich. Potem był czas na rozmowy przy kawie i- jak to bywa w zwyczaju misiów- na ,,małe co-nieco"

Czytaj więcej o: Święto Rodziny
Powiększ obraz

Dzień Dziecka-dzień pełen wrażeń

30 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto- Dzień Dziecka. Wielką atrakcją była wizyta w ,,Kukiełkowie", gdzie dzieci wspaniale się bawiły. Dla niektórych była to pierwsza wizyta, toteż przeżycie było tym większe. Po powrocie czekały nas dalsze atrakcje- były lody oraz jajko-niespodzianka. W tym dniu były też urodziny dwóch ,,Misiów", więc  atrakcji było co niemiara.

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka-dzień pełen wrażeń
Powiększ obraz

Urodziny Oliwki i Oliwierka

w środ,ę, 30 maja mieliśmy w naszej grupie dwóch jubilatów- Oliwka i Oliwier obchodzili swoje czwarte urodziny. Tradycyjnie już było dmuchanie świeczek, odśpiewanie ,,Sto lat", oraz życzenia, Na koniec- wspólna fotografia. Jubilaci częstowali smakołykami swoje koleżanki ikolegów.

Czytaj więcej o: Urodziny Oliwki i Oliwierka
Powiększ obraz

,,Dzień Mamy i Taty"- zaproszenie

Czytaj więcej o: ,,Dzień Mamy i Taty"- zaproszenie
Powiększ obraz

,,Ocalić od zapomnienia"

Czytaj więcej o: ,,Ocalić od zapomnienia"